GreekFarmers
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

GreekFarmers

The Greek Farmers
 
ΦόρουμΠόρταλLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Closed Farm

Πήγαινε κάτω 
2 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Admin
Admin
Admin


Αριθμός μηνυμάτων : 16
Ημερομηνία εγγραφής : 27/05/2009
Ηλικία : 50

Closed Farm Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Closed Farm   Closed Farm I_icon_minitimeΤρι Ιουν 09, 2009 2:14 pm

Το FarmTown είναι αυτήν την περίοδο μη διαθέσιμο. Ερευνάμε αυτό προς το παρόν. Αντέξτε με μας ενώ προσπαθούμε να αποκαταστήσουμε την πρόσβαση. Ευχαριστίες. Αναπροσαρμογή: Το ζήτημα φαίνεται να προκαλείται από μια δυσλειτουργία στην επικοινωνία μεταξύ των κεντρικών υπολογιστών FarmTown και Facebook. … Η πρόσβαση FarmTown κρυφοκοιταγμάτων más θα αποκατασταθεί μόλις λύνονται αυτά τα ζητήματα. Θα επεκτείνουμε το ' Έτοιμος σε Harvest' περίοδος έτσι ώστε οι συγκομιδές δεν πηγαίνουν να σπαταλήσουν οφειλόμενο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://greekfarmers.forumgreek.com
Kiki Kou GR




Αριθμός μηνυμάτων : 3
Ημερομηνία εγγραφής : 28/05/2009

Closed Farm Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Closed Farm   Closed Farm I_icon_minitimeΤρι Ιουν 09, 2009 4:01 pm

Καλημέρα σας! Νομίζω ότι το πρόβλημα αποκαταστάθηκε τουλάχιστον εγώ, μπορώ να μπω στη φάρμα μου. Θα πρότεινα στους χρήστες να δοκιμάσουν να εισέλθουν.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Closed Farm
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» TOP 12 των "seeds" στο FARM TOWN - Κέρδος από το καθένα!!

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
GreekFarmers :: GreekFarmers :: ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΤΟΥ FARM TOWN-
Μετάβαση σε: